Aiziet uz aktuālo mēnesi
09.11.2011

Trešdien, 2011.gada 9.novembrī notika viena no projekta noslēdzošajām aktivitātēm - projekta pieredzes seminārs izglītības speciālistiem un NVO pārstāvjiem no visas Latvijas. Seminārā bija pulcējušies izglītības speciālisti no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām – Ķekavas, Jūrmalas, Ogres, Jēkabpils, Madonas, Līvānu, Ķeguma, Neretas, Jelgavas, Tukuma, Bauskas un Rīgas, kā arī nevalstiskām organizācijām un tā galvenie satura jautājumi ir saistīti ar attīstības izglītības pamatjautājumu iepazīšanu, projekta pieredzi un resursiem izmantošanai nākotnē formālajā un neformālajā izglītībā Latvijā. Foto 

Ar ieinteresētību un azartu dalībnieki darbojās globalizācijas un migrācijas tēmās, izvirzīja argumentus un dalās pieredzē. Uzsākot semināru, Iveta Vērse aktualizē attīstības izglītības jautājumu nozīmību mūsdienu pasaulē un aicina izmantot projektā uzkrāto pieredzi un izveidotos resursus attīstības izglītībā.

Noslēgumā dalībnieki apkopoja: "Guvu priekšstatu par projektu un attīstības izglītību", "Laiks aizritēja kā viena minūte un tas visu pasaka", "Projekta līdzekļi ir nesuši labumu ikvienam, kas to ir gatavs izmantot", "Skartie jautājumi rosina domāt un izvērtēt", "Seminārs devis praktisku pienesumu", "Pasaule ir tik interesanta, cik interesantu to veidosim, un tik laba, cik mēs labu to darīsim", "Domā savādāk - domā plašāk", "Guvu jaunas idejas un materiālus attīstības izglītībai", "Ļoti vērtīga informācija, ar kuru varēšu aizraut savus kolēģus", "Patika, ka tika apskatītas reālas, mums aktuālas lietas un pielietoti praktiski piemēri", "Beidzot sapratu kas ir attīstības izglītība, līdz šim semināram to nezināju", "Ļoti patika praktiskie darbi, kas bija saistoši un nebija uzbāzīgi", "Lieliski "sapludināta" teorija un praktiska darbošanās, metodiskie materiāli ļoti lietderīgi", "... palika vēlme uzzināt kaut ko vairāk par citām tēmām".

← Atpakaļ

© 2010. Skolas kā satelīti attīstības izglītībā.Visas tiesības aizsargātas.
Cube – web dizains un izstrāde