Uzsākam projektu „Skolas kā satelīti attīstības izglītībā”

2009.gada novembrī Izglītības attīstības centrs uzsāk projektu „Skolas kā satelīti attīstības izglītībai”. Projekta gaitā 2 gadu laikā aktīvi darbosimies, lai veicinātu sabiedrības izpratni par attīstības jomas jautājumiem (attīstības sadarbība, attīstības jeb globālā izglītība) un lai sekmētu attīstības jeb globālās izglītības kvalitatīvu integrēšanu formālajā un neformālajā izglītībā Latvijā. Sekojiet līdz jaunākajai informācijai un iespējām iesaistīties šajā projektā 2010.gada janvārī!

← Atpakaļ

Kontaktinfomācija

Izglītības attīstības centrs

Dzirnavu iela 34a – 8,
Rīga, LV - 1010
tālrunis: 67503730,
fakss: 67503729
e-pasts: iac@latnet.lv

© 2010. Skolas kā satelīti attīstības izglītībā.Visas tiesības aizsargātas.
Cube – web dizains un izstrāde